top of page
Szukaj

Mamy to! Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020

Bo napędzają nas wartości


Kończący się rok bardzo miło nas zaskoczył.


Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, naszych partnerów, klientów, beneficjentów, że otrzymaliśmy certyfikat Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020.


Zostaliśmy wyróżnieni przez Kapitułę Konkursu w kategorii Debiut Roku i tym samym znaleźliśmy się w gronie 150 nagrodzonych w tym roku podmiotów.


Dziękujemy!

Jako podmiot ekonomii społecznej w naszej działalności staramy się łączyć cele ekonomiczne z zaangażowaniem społecznym. Pracujemy na wartościach. Nie tylko dbamy o jakość produktów, które tworzymy i usług, które świadczymy. Bardzo ważny w naszych codziennych działaniach jest aspekt społeczny i wsparcie tych osób, które pomocy potrzebują. I chociaż mijający rok nie należał do najłatwiejszych, tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze starania zostały zauważone.


Przypinamy Znak Jakości i działamy dalej z nową mocą, wszak napędzają nas wartości.

Do zobaczenia w kolejnej edycji Konkursu. Może tym razem w kategorii Sukces Rynkowy?


Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2020 organizowany jest w ramach projektu pn. System certyfikacji znakami jakości dla podmiotów ekonomii społecznej i jednostek samorządu terytorialnego, współfinansowanego ze środków unijnych, realizowanego w partnerstwie przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Europejski Dom Spotkań - Fundację Nowy Staw. Każdego roku Kapituła Konkursu nagradza najlepsze podmioty wspierające zatrudnienie i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz społecznie odpowiedzialne samorządy w pięciu kategoriach: Debiut Roku, Najlepszy Pracodawca, Sukces rynkowy, Przedsięwzięcie PES współfinansowane ze środków zwrotnych EFS, Społecznie odpowiedzialny samorząd.


Comments


bottom of page