Szukaj

#OEES2019 - otwieranie głów i oczu na wartości

Ekonomiści, biznesmeni, samorządowcy, organizacje pozarządowe, ludzie kultury i nauki. 3000 osób przez dwa dni debatowało o zmianach klimatycznych, technologiach jutra już dzisiaj, odpowiedzialnej modzie w modzie, rynku bez pracy i inwazji turystów, starając się znaleźć remedium na problemy współczesnego świata. Idealiści?


Słowem, które pojawiało się najczęściej w przeróżnych odsłonach i kontekstach były „wartości”. Słowo klucz do zbudowania nowego modelu gospodarki, gospodarki opartej na wartościach społecznych.


Wartość - słowo klucz? Tak, ale pod warunkiem, że wartość nie będzie tylko słowem - przebraniem, ani narzędziem walki z tymi, co mają inne niż my wartości, jak słusznie zauważył profesor Jerzy Bralczyk.


Z całą pewnością „wartość” ma moc w naszym zespole. Dla nas Kongres #OEES2019, to była przede wszystkim możliwość doświadczenia i pokazania, jak ważna jest chęć poznania i otwartość na drugiego człowieka. Uwrażliwienie na tych, którzy na co dzień pokonują różne ograniczenia.


Jesteśmy idealistami i działamy dalej. Do zobaczenia za rok.


PS dziękujemy firmie ING Polska za otwartość i zaproszenie nas do swojego #OEESMeetingPoint#atelierwartosci #wartosci #napedzajanaswartosci #OEESMeetingPoint #OEES2019

© 2019 Atelier Wartości

  • Szary LinkedIn Icon
  • #atelierwartosci

Atelier Wartości Sp. z o.o. | ul. Zielna 69, 30-320 Kraków

REGON 384431490 | NIP 676-25-71-483
biuro@atelierwartosci.org

  • atelierwartosci.org
  • ateleierwartosci.org