top of page
Szukaj

Ruszamy #ZNapedemNa4Lapy!

Zaktualizowano: 28 gru 2021

Marka Paw Wow powstała z myślą o czworonogach i ich właścicielach


Rozpędzamy się z naszym internetowym kramikiem, w którym z dnia na dzień przybywa produktów.


Z myślą o Was i Waszych zwierzakach stworzyliśmy markę Paw Wow adresowaną do czworonogów i ich opiekunów. W końcu nie ma to, jak napęd na cztery łapy, prawda :)


Zapraszamy do naszego Sklepu Wartości. Znajdziecie tu legowiska, kocyki, domki, torby i maskotki, które sprawią waszym milusińskim frajdę. Do domu i w podróży. Dla kociaków i dla psiaków, różnych maści i wielkości. I nie ma, że jak pies z kotem. No chyba, że razem zgodnie i dookoła własnego ogona.

Czy Wam się podoba i jest Wow? Jeśli tak, to dajcie Paws, czyli łapki w górę.


Naturalność, elegancja, czy sportowy look?

W ramach kolekcji #PawWow mamy 3 lnie produktów, które cały czas rozwijamy i oddajemy kolejne artykuły.


Jeśli szukacie czegoś klasycznego, kolorów i wzorów dobranych tak, by pasowały do wnętrza, w którym mieszacie, to linia ELEGANCE jest dla Was. Moc pasteli i stonowanych kolorów jest niezrównana. Materiały najwyższej jakości, pieczołowicie dobrane pod względem jakości i funkcjonalności oraz starannie dopracowany kształt – wszystko z myślą o wygodzie Waszych pupili.


W zgodzie z naturą – taka jest myśl przewodnia linii NATURE. Kolory wkomponowane w otaczającą przyrodę, barwy natury. Podobnie, jak materiały i kształty – proste, naśladujące przyrodę z delikatną nutką vintage.


Linia SPORT to intensywne, żywe kolory korespondujące z jej sportowym charakterem. Stawiamy na dobre gatunkowo materiały, które łatwo utrzymać w czystości i szybkoschnące. Czy w górach, czy nad wodą, zimą, czy latem, te materiały nie zawiodą.


Napędzają nas wartości

Produkty Paw Wow cechuje wysoka jakość wykonania i wykończenia. Tkaniny, z których są wykonane są najwyższego gatunku. Projektując poszczególne artykuły dbaliśmy, by względy estetyczne i eksploatacyjne były należycie zbalansowane. Efektem jest niebanalny design i komfort użytkowania przez zwierzaki.


Tworząc nasze kolekcje przywiązujemy dużą wagę zarówno do jakości, jak i pochodzenia, czy sposobu dystrybucji materiałów, z których wykonujemy nasze produkty. Materiały, które wykorzystujemy pochodzą w głównej mierze od lokalnych producentów i dystrybutorów. Resztki powstałe w produkcji stanowią wypełnienie np. maskotek.


I wilk szyty i owca cała

Wszystkie te cudeńka powstają w naszej szwalni społecznej, której zadaniem jest tworzenie miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Produkty wykonane

w naszej szwalni to dobre produkty, nie tylko dlatego, że są wysokiej jakości. Są takie gdyż tworzone są z sercem i niosą dobro innym.


PS . Co prawda nie mamy jeszcze nic dla owiec oraz ich właścicieli, ale mamy coś dla tych, co chcą uniknąć owczego pędu za świątecznymi prezentami i już teraz myślą, czym by tu obdarować swoich dwunożnych i czworonożnych przyjaciół. Torby bawełniane z owieczką na pewno świetnie się sprawdzą, nawet jeśli nie na prezent, to do transportu prezentów.

Wszystkie nasze produkty są dostępne w naszym Sklepie Wartości.


Oczywiście planujemy kolejne produkty, a o nowościach będziemy Was informować w ramach dedykowanej linii PawWow oferty. Obserwujcie nas bacznie.
Comments


bottom of page